İletişim ve Bilgi 05352594319 | 0216 479 25 29 Paylaş : TR | EN
Kavacık Pimapen

Kavacık Pimapen

Kavacık Pimapen olarak kavacık ve çevresine pimapen kurulumu , imalatı ve satışı yapılmaktadır.

 

Firmamız Tecrübesiyle garantili , sağlam ve güvenilir hizmet vermekteyiz

kavacık duşakabin,duşa kabin kavacık,duşa kabin,kavacık duşa kabin modelleri,beykoz duşakabin,beykoz sineklik,beykoz cam balkon,kavacık cam balkon,çavuşbaşı sineklik,çavuşbaşı duşakabin,çavuşbaşı cam balkon,acarkent sineklik,acarkent duşakabin,acarkent cam balkon,karasu sineklik,karasu duşakabin,karasu cam balkon , kavacık pimapen , beykoz pimapen , imalatı , satışı , kurulumu hizmetleri tarafımızdan itina ile verilmekte olup ürünlerimiz garantilidir. Ayrıca istanbul ve çevre illere sipariş adetine göre satış ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Ümraniye , üsküdar , kadıköy , sultanbeyli,sancaktepe , çekmeköy , ataşehir , pendik ve kartal ilçelerinde bayilerimiz mevcuttur. Anadolu yakası ve Avrupa yakası geneline hizmet vermekteyiz.

Kavacık, İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunan mahalle, semt. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün Anadolu ayağı bu semtte bulunur. 1980'li yıllardan sonra gelişmeye başlamış ve günümüzde Beykoz'un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olmuştur

Beykoz, İstanbul'un bir ilçesidir. Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almakta olup; batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyden de Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile çevrelenmiştir

Neden Duşakabin

Hijyen ve sağlık hayatımızın en önemli konuları arasındadır. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir eve ve kişisel temizliğimize oldukça fazla önem vermemiz gerektiği açık bir gerçektir. Evinizin her alanının ayrı bir temizliğe ihtiyacı olduğu gibi her alanın temiz kalması içinde bazı yardımcılara ihtiyacımız olduğu da gerçektir. Oturma odası, salon mutfak koridor hepsi hemen kirlenmeyen yerler arasında sayılabilir. Ancak wc ve banyolarda durum bu şekilde değil, bu alanlarda temizliğe daha çok önem vermek ve sağlığımız açısından buraları daha temiz tutmak gerekir. Bu iki kişisel alanın içinde de banyolar ayrı bir önemlidir. Sağlığımız için sürekli ve düzenli olarak duş almak gerekir, duş almanın amacı kirlerden arınmak olduğu için sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız. Duaşakabinler yapılışı amacı banyoda etrafa su sıçramaması ve kişisel mahremiyetin en üst şekilde korunmasıdır. Duşakabinler kullanıldığında kişisel temizliğiniz sırasında ortaya çıkan kirli ve hijyenik olmayan su etrafa saçılmayacak ve banyolarınız her zaman daha düzenli ve temiz olacaktır.

Sineklik Nedir?

Pencere ve balkon kapısı gibi açılıp kapanma özelliğine sahip olan ve mekanların havalandırılması esnasında açık kalan alanlardan ,uçan veya yürüyen haşerelerin içeri girmesini engelleyen birçok çalışma biçimine sahip ürünlere genel anlamıyla sineklik denilir.

Neden Sineklik Kullanmalıyım?

Neden sineklik sorusunun yanıtı aslında çok basit.Sineklik dışında hiçbir ürün bukadar doğal ve çevreye saygılı değildir.Bu yönüyle sineklikler aslında bizi sadece sineklere karşı değil; diğer haşere ve böceklere karşıda korur.

PLISE SINEKLIK

Pileli sineklik diğer bir adıyla plise sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan ve sektöre yaratıcı ve şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelidir.Pileli sineklik uzun kullanım ömrü,sorunlara getirdiği akılcı çözümleri ve kusursuz yapısıyla müşterilerimizin haklı beğenisini kazanmıştır.

STOR SINEKLIK

Stor sineklikler; yatay stor sineklik,dikey stor sineklik ve orta birleşim duble stor sineklik olmak üzere,çalışma ve açılış biçimlerine göre üçe ayrılırlar.Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır.

SÜRGÜLÜ SINEKLIK

Sürme sineklik pencere veya kapılarınızın özelliğine göre tavsiye edip kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir.Sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde,fransız balkonlarda ve hebeşibe doğramalarda kullanımı basit yer kaplamayan,dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir.